Kategorie

Kategorie

Grubość

Grubość

Długość

Długość

Rdzeń

Rdzeń

Rodzaj sznurka

Rodzaj sznurka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 140,00 zł

Sznurek do makramy

Sznurek do makramy bawełniany


to kategoria, w której znajdziesz różne rozmiary i rodzaje sznurków idealnych do tworzenia pięknych makramowych projektów. Oferujemy sznurki o grubościach 5mm, 3mm i 2mm, które są doskonałe do różnorodnych zastosowań.
Nasza oferta obejmuje również sznurek bawełniany do bransoletki, sznurek jutowy, sznurek pleciony jak również sznurek ze złotą nitką.

Sznurek skręcany

Wyświetlane: 417

Pokazano 1-24 z 417 pozycji

Najczęściej kupowane w Sznurek do makramy

Nowości w Sznurek do makramy

Więcej informacji na temat Sznurek do makramy

Sznurek do makramy 5mm

nadaje się idealnie do projektów wymagających wyrazistych i mocnych węzłów. Jest doskonały do tworzenia większych, dekoracyjnych makram, jak również wiszących ozdób. Dzięki swojej grubości i wytrzymałości, ten sznurek jest świetny do rozczesywania i tworzenia wyrazistych wzorów.

Sznurek do makramy 3mm

jest wszechstronnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych twórców. Pozwala na tworzenie średniej wielkości projektów, takich jak dekoracje ścienne wiszące czy ozdoby do wnętrz. Nadaje się również do tworzenia bransoletek.

Jeśli jesteś początkującym, zalecamy sznurek o grubości 2mm. Jest to cienki sznurek, który pozwoli Ci na naukę podstawowych technik makramy. Nadaje się świetnie do tworzenia delikatnych bransoletek i bardziej subtelnych wzorów. Jest miły w dotyku i łatwy w manipulacji, co ułatwi Ci naukę i eksperymentowanie z różnymi wzorami.

Jaki sznurek do makramy do rozczesywania?

Najlepszym wyborem będzie sznurek do makramy 5mm.

Jaki sznurek do makramy dla początkujących?

Zalecamy sznurek do makramy 2mm, który jest łatwy w użyciu i idealny do nauki podstawowych technik makramy.

Powiązane marki